Jediný bazárek, ve kterém ceny klesají každý den

Máte doma oblečení a jiné potřeby po dětech, které se vám nechce jen tak vyhodit, ale své obchodnické schopnosti nevidíte až tak růžově? Svěřte se mamince. Tedy ne té své, ale mamince virtuální, serveru ODMAMINKY.CZ. Ten nově nabízí unikátní službu, která Vám v rozhodování „kam s tím vším“ rychle a účinně pomůže.

Znáte to: čím jsou děti starší, tím čas pádí rychleji. Jestliže člověk stačil ještě třídit kojenecké oblečení, u batolat už to jde ztuha a od školky už člověk odložené věci jen strká halabala do pytlů, do sklepa nebo někam vysoko do. Vyhodit?  To Vám nedovolí svědomí a taky je tam spousta hezkých kousků. Mít přehled o bazárcích a burzách v blízkých mateřských centrech je někdy nad Vaše síly, nafotit jednotlivé kousky a dát je na web a chodit na poštu zabere dost času. Jenže byt není nafukovací, takže řešení si to žádá.

Maminka to zařídí

Slevový portál ODMAMINKY.CZ přichází stále s novými nápady. Vedle klasických nabídek slev – krátkodobých i dlouhodobých – je to nejnověji sekce Bazárek. A ne ledajaký! Jak tedy „maminčin“ bazárek funguje? Zvednete telefon nebo napíšete mail, uvedete adresu, popíšete co asi byste potřebovali prodat a pak už jen vyčkáte příjezdu pracovnice portálu. Ta si krabice nebo pytle převezme,  v centrále přebere, nafotí jednotlivé kusy a zkušeným okem ocení a vyvěsí na web. Vy si určíte dobu, po kterou chcete zboží nabízet. Pak už jen sledujete,  jak se aukce vyvíjí.

Aukce naruby

Aukce, ano, ale naruby. Odborně řečeno „Holandská aukce“, známá také jako „otevřená aukce s klesající cenou“.  Pracovnice portálu spolu s Vámi tedy stanoví ceny dvě: vyvolávací, v našem případě optimální cenu zboží, a nejnižší cenu, za jakou jste ochotni zboží prodat. Obojí samozřejmě máte právo stanovit sami, ale jak říká jednatelka portálu Darina Noviková: „Většina maminek to nechává na nás.“ V závislosti na délce aukce se pak určí, o kolik bude cena každý den klesat. „Například autosedačka. Optimální cena bude tisíc korun, nejnižší se stanoví na 500,- Kč a délka prodeje tři měsíce. Po ty bude automatické počitadlo každý den, kdy se zboží neprodá, jeho cenu úměrně snižovat,“ vysvětluje princip Darina Noviková. Kupující tak má na výběr, zda půjde na jistotu za vyšší cenu, nebo jestli si zkusí počkat a trochu zariskovat, ale přijít ke kýženému zboží za výhodnější částku. Vtip je v tom, že tento typ aukce se používá zejména u zboží podléhajícímu rychlé zkáze – začalo to u holandského květáku už koncem 19. století,  dnes se tímto způsobem nejčastěji prodávají květiny. V případě bazárku s oblečením jde hlavně o hru. Kupující pak na stránkách bazárku najde kromě zboží z vašich skříní i věci nové, z outletových obchodů!

Peníze nebo dobrý pocit

Když se zboží prodá, obdržíte 50% ceny, druhá půlka jde k dobru portálu. Také se můžete rozhodnout, že strženou částku vyměníte za body opravňující Vás k nákupu něčeho zajímavého na ODMAMINKY.CZ, v tomto případě se na body (1 bod = 1,- Kč) promění 40% z prodané částky.
A když se zboží neprodá? Portál je prostřednictvím Nadace Terezy Maxové dětem věnuje potřebným. Vítězné jsou tedy oba konce. Buď si tak z aukce přilepšíte, nebo odnesete dobrý pocit z přispění dobré věci!

letacek_nahled

Generální partneři

Alkom security, a.s. Falko security house car Alkom MDC - PCO, Multifunkční dohledové centrum

Partneři

zlaty-amos logo 2014,2015      Ladův kraj   Obec KuniceRozvoj Kunic a okolíVelké PopoviceMnichovieMAS Říčansko

anglicka_skolka logo activity 24      Středočeský kraj  logo zapraží wwwlogo penion marie web

 

 

logo_WELLNESS-8logo-new nadační fond ztracené děti

 

 

Četník Michal Dlouhý | Český tenisový svaz | Domov Sue Ryder Praha | Kids in Prague | Mateřské centrum Lodička | Odborné učiliště Kunice | Olivova nadace | Olivovna – Olivova dětská léčebna o.p.s. |Pohádková kovárna | Pohádková země V. Klimtové | TJ Kunice | Šibeniční vrch |  Webtržiště – virtuální řemeslné tržiště

© Zámek Berchtold 2010

TOPlist