Výsledky našich hráčů na turnajích ČTS

OKRESNÍ PŘEBOR PRAHA – VÝCHOD  22.-24.4.2017

 

16     Růžička  –  Böse  ( Wilson TC )   6/0  6/0

8       Růžička –  Kohout  ( TK Radošovice )  6/1  6/2

SF    Růžička – Vodička  (  1 TK Pacov )  6/3  6/1

F      Růžička – Pelant ( TK Radošovice )  6/1  6/0

 

TC HEAD VESTEC 14. – 17.4.2017

 

8     Barták – Šiler ( WILSON TC )   6/0  6/4

SF  Barták – Žák ( TK OLYMP Praha )  6/2  6/0

F    Barták – Brill  ( TCF Maránské lázně )  6/2  6/2

SF  Barták,Brill  –  Sembdner,Fiala  6/0 6/3

F    Barták, Brill  –  Chvapil,Žák  6/3  6/1

 

CIBULKA OPEN 14. – 17.4.2017

 

32     Růžička  –  Andrijčuk  ( SK Hamr )   6/2  6/4

16     Růžička  –  Gráfek  ( LTC Český Krumloc )  6/7  1/6

8        Dvořák, Mandík –  Růžička, Páleníček   6/2  7/5

 

 

TC HORNÍ MĚCHOLUPY  8. – 9.4.2017

 

32     Růžička  –  Šmíd ( WILSON TC )    6/2  6/1

16     Růžička  –  Břenda  (  Jiskra Zruč )   6/4  2/6  1/0

8       Fröhlich  ( I.ČLTK PRAHA )  –  Růžička  6/1  6/1

8       Fröhlich, Fröhlich  –  Růžička, Páleníček   6/0  6/1

 

 

OÁZA ŘÍČANY 1. – 3.4. 2017

 

16     Trinerová ( Slovoj Stod ) – Heřmanová  6/4  4/6  1/0

SF     Heřmanová, Charvátová – Čumpelíková, Vovsová  6/4  6/3

F       Heřmanová, Charvátová  –  Chytilová, Trinerová   6/3  6/2

 

TC MOKROPSY  1. – 2.4.2017

 

16     Vejdovcová ( SK HAMR ) –  Jäger  6/2  6/4

8       Jäger, Větrovská – Peldová, Rousková  6/4  6/4

SF     Fantová, Neradová – Jäger, Větrovská  scr

 

TC HEAD VESTEC  1. – 3.4.2017

 

32     Barták  –  Vrba ( Sokol Říčany )  6/3  6/1

16     Barták  –  Augustýn ( Vestec )  6/1  6/2

8       Barták  –  Šmída ( Tenis Dobříš )  6/1  7/5

SF     Barták  –  Šlapák ( LTK Liberec )  6/4  6/4

F       Barnas ( TK OLYMP )  –  Barták  7/6  6/4

 

TK OÁZA ŘÍČANY 18. – 20.3 2017

 

32     Barták – Olšanský ( TK Slavia Plzeň )  6/1  6/3

16     Aregger ( TK Solidarita ) – Barták  6/3  6/1

16     Jäger – Poláková ( Wilson TC )  6/4  6/1

8       Jäger – Zahrádková ( TK Nová Ves )  6/2  6/2

SF     Talpová ( TK OÁZA Praha ) – Jäger  6/3  6/2

SF     Mikula, Beneš  –  Barták, Emborg  2/6  6/4  1/0

8       Mařasová, Mazurová  - Jäger, Sochorová  7/6  3/6  1/0

 

VESTEC 18. – 20.3. 2017

 

16     HeřmanováHradilová  6/2  7/6

8       Prapslová ( LOB Bohnice ) –  Heřmanová  6/3  6/1

SF     Smíšková, Marnová – Heřmanová, Hradilová  6/4  6/2

 

 

TK OÁZA ŘÍČANY 11.-14.3.2017

 

32     Jílková ( TK Sokolov ) – Jäger   6/4  7/5

16     Hranáčová, Munzarová - Jäger, Michnová   5/7  6/1  1/0

 

CIBULKA OPEN 11. – 13. 3. 2017

 

16     Haenel ( TK Žatec ) – Růžička J.   7/5  6/0

8       Růžička, Krejčiřík – Šafrata, Šimek   6/1  6/4

SF     Růžička, Krejčiřík – Císař, Patera  1/6  6/4  1/0

F       Abrahám, Čihák –  Růžička, Krejčiřík  4/6  6/0  1/0

 

TC HEAD VESTEC  11. – 14.3.2017

 

32     Padevět (Tenis Dobříš)  –  Barták   0/6  6/3  6/1

32     Barták, Kameník  –  Janko, Holík   6/3  6/1

16     Mikula, Prachař  –  Barták, Kameník   6/3  6/2

 

VESTEC 3. – 6.3.2017

 

32     Kobera ( Vestec )  –  Barták  7/6  7/6

 

TEMPO CUP OPEN 3. – 6.3. 2017

 

32     Soukup ( I.ČLTK Praha )  – Růžička   6/1  6/1

8       Růžička, Vávra – Andrijčuk, Vavrička  6/1  6/1

SF    Nepožitek, Kroutil  –  Růžička, Vávra   6/  7/5

16    Lebrušková ( Spartak Jihlava ) –  Hradilová  6/1  6/1

8      Hradilová, Heřmanová  – Proctor, Proctor   6/2  7/5

SF    Holubová, Janíčková –  Hradilová, Heřmanová  6/1  6/0

 

TK OÁZA ŘÍČANY 25.-27.2 2017

 

32     Bureš ( Tenis Duchcov )  –  Arefe  6/2  6/2

16     Barták  –  Makovský ( Start Brno )   6/0  6/0

8       Barták  –  Jindáček  ( TK Radošovice )   6/3  6/3

SF     Padevět ( Tenis Dobříš ) – Barták  6/3  6/1

8       Barták, Kubelka  –  Macháček, Bureš   6/0  6/3

SF     Klír, Padevět  –  Barták, Kubelka   7/6  6/2

 

TC HEAD VESTEC 25.-27.2.2017

 

32     Šiler ( Wilson TC )   –  Růžička    7/5  6/0

8       Šafrata,Šafrata  –  Svoboda, Růžička    6/3  6/1

16    Hradilová  –  Haňkovská ( Řevnice )   3/6  6/4  1/0

16    Heřmanová  –  Klůfová  ( Solidarita )  6/1  6/0

8      Syrová (Loko.Plzeň )   –  Hradilová    6/0  6/0

8      Trnková  ( Dobříš )  –  Heřmanová   6/2  6/3

8      Heřmanová, Hradilová  –  Nováková, Melichová  6/1  6/4

SF   Syrová, Malá  –  Heřmanová, Hradilová   6/0  6/3

 

TK KONSTRUKTIVA 18. – 21.2 2017

 

32     Růžička ( TK OLYMP Praha ) - Barták   4/6 6/1 6/4

16     Prachař, Kračman – Barták, Šupka   6/1  6/3

 

LTC MODŘANY 10. – 13.2. 2017

 

32     Růžička – Grois ( Tenis Líšeň )   6/4  6/2

16     Rat ( Klánovice ) – Růžička   7/5  6/4

 

TK MOST 10. – 14.2 2017

 

32     Ohnoutková ( TK Ostrava ) –  Jäger  6/4  6/3

 

TK PÍSNICE 4. – 6.2. 2017

 

16     Lebrušková ( Spartak Jihlava ) – Hradilová   6/2  7/6

8      Hradilová, Šramotová – Lebrušková, Katzerová   6/3 4/6 1/0

SF    Gabrielová, Šůsová – Hradilová, Šramotová   7/5  6/3

 

TC HEAD VESTEC  4. – 6.2.2017

 

16     Branišová ( LTC Teplice ) – Jäger   6/4 0/6 6/4

16     Abrahámová, Steklá  –  Jäger, Bláhová   6/4  6/3

 

TK OÁZA ŘÍČANY  4. – 6.2. 2017

 

16     Hauge ( TK Neridé )  –  Barták   6/2  6/0

 

TEMPO CUP OPEN  3. – 6.2 2017

 

32     Růžička – Goca ( TK Sparta Praha )   6/1  6/2

16     Pokorný ( TK Olymp Praha )  –  Růžička   6/1  6/3

 

HALOVÝ OBLASTNÍ PŘEBOR  –  BEZDĚČÍN  28. – 30.1 2017

 

16     Jäger  –  Sedláčková ( Dobříš )   6/1  6/1

8       Zýtová ( Loko Beroun ) - Jäger  6/1 6/7 6/4

 

HALOVÝ OBLASTNÍ PŘEBOR – ŘEVNICE  28. – 30.1 2017

 

16     Barták  –  Bražina ( TK Neridé )  6/0 7/5

8       Barták  –   Šmída  ( Dobříš )  6/1 6/3

SF     Mrůzek ( Kladno )  – Barták  7/5 6/2

8       Barták, Kubelka – Bražina, Říha  –  6/3 7/6

SF     Nápravník, Novák  –  Barták, Kubelka   6/3 6/3

 

OÁZA ŘÍČANY  28. – 30.1. 2017

 

16     Heřmanová  – Procházková ( TK Hluboká )   7/6 6/7 1/0

8       Chytilová ( Zlín )  –  Heřmanová   6/4  6/1

8       Heřmanová, Charvátová  – Bohdalová, Rolníková   6/0  6/1

SF     Heřmanová, Charvátová  – Trnková, Pancová  3/6  7/6  1/0

F       Drukerová, Navrátilová  -  Heřmanová, Charvátová  6/0  7/5

 

Tempo cup  27. – 30.1.2017

 

32     Růžička  –  Rieser  ( Škoda Plzeň )   6/3  4/6  1/0

16     Krištůfek ( Aritma Praha )  –  Růžička   6/0  6/0

16     Krejčiřík,Růžička  –  Korec, Chudora    6/0  6/3

8       Krištůfek, Kameník  –  Krejčiřík, Růžička   6/2  6/0

 

Tsport Votice  21. – 22. 1. 2017

 

16    Jíša ( Vlašim )  –  Páleníček   6/2  6/2

8      Páleníček,Dvořák  –  Kyselý, Lukáš  6/2  6/3

SF    Stibůrek,Jareš  –  Páleníček, Dvořák   6/0  6/1

 

WILSON CUP  21. – 22.1. 2017

 

16    Heřmanová  –  Zítková  ( Wilson TC )    7/6  6/3

8      Syrová ( Dobříš )  –  Heřmanová   6/1  6/0

8      Melichová ( Oáza Praha )  –  Hradilová   6/4  6/4

SF   Heřmanová, Hradilová  –  Melichová, Zítková   6/3  3/6 1/0

F     Syrová, Tomcová  –  Heřmanová, Hradilová    6/1  6/0

 

OÁZA ŘÍČANY 21. – 23.1 2017

 

16    Mrůzek ( Slovan Kladno )  –  Barták   7/6  6/3

 

LOKOMOTIVA CUP 21. – 23.1 2017

 

16    Kesl ( Teplice )  –  Růžička J.   7/6  7/6

8      Kesl, Charvát  –  Růžička, Šimek   6/0  6/3

 

TK OÁZA ŘÍČANY  14. – 16.1 2017

 

32    Kasalý ( Wilson TC )  –  Barták   6/4  6/4

8      Moravec, Klír  – Barták, Mouček   6/3  6/1

32   Jager  –  Nováková  ( I.ČLTK Praha )   6/1  6/1

16   Pávková  ( Vestec )  –  Jager   6/0  6/7  1/0

8     Kubíková, Zemanová  –  Jager, Lipovská   2/0 scr

 

TEMPO CUP OPEN  14. – 16.1. 2017

16    Heřmanová  – Pátková ( Karlovy Vary )  6/0  6/2

8      Heřmanová  – Šůsová  ( Slavia Plzeň )   6/4  6/2

SF    Valentová  ( TK Olymp )  –  Heřmanová   6/1  6/0

SF    Valentová, Dostálová  – Heřmanová, Vondráčková   6/0  6/4

 

CIBULKA OPEN  7. – 9.1 2017

 

8     Hradilová – Maříková (I.ČLTK PRAHA )   6/2  6/3

SF   Brožková ( LTC Rakovník )  - Hradilová  6/1  7/5

8     Hradilová, Čumpelíková  – Procházková, Ercolino  6/7 6/4 1/0

SF  Kultová,Šimková – Hradilová, Čumpelíková  6/1  7/6

 

TEMPO CUP 6. – 9.1 2017

32   Hrdina ( SK Hamr )  –  Arefe   6/1  6/2

 

VESTEC  7. – 9. 1.  2017

32   Růžička ( TK Ruzyně )  – Barták  6/3  6/2

32   Jäger – Havlínová ( Chlumec )   6/3  6/2

16   Jäger –   Halounová ( Slavia Plzeň )   6/4 4/6 1/0

8     Jäger –  Kohoutová ( Vestec )  3/6 7/5 1/0

SF   Pávková ( Vestec ) –  Jäger  2/6 7/6 1/0

16   Jäger,Lipovská  – Poláková,Russová   6/2  6/1

8     Jäger,Lipovská  – Větrovská,Weston  6/4  6/4

SF   Pávková,Pávková  – Jäger,Lipovská  6/1  6/2

 

 TENIS CIBULKA  29.-31.12 2016

 

32   Jäger – Kulichová  ( Sokol Osek )   6/2  6/4

16   Štětková (DTJ HK )  – Jäger   6/4  6/3

8     Jäger,Kubíková – Kopejtková,Talpová   6/2  1/6  1/0

SF  Jäger,Kubíková – Chekunová,Kuzevanová  6/4  1/6  1/0

F    Štětková,Kulhavá – Jäger.Kubíková  4/6  6/0  1/0

 

TK OÁZA ŘÍČANY 27.-29.12 2016

                                                                                                                                                                                                               

8     Jäger – Mlenská ( TK Ústí n.Labem )   6/2  6/1

SF  Jäger  – Hrádková ( LTC Č.Budějovice )  6/2  6/1

F    Jäger   – Beranová ( Tenis Dobříš )  6/1  6/2

SF  Hrádková,Sedláčková  –  Jäger.Rožboudová  6/3  7/5

 

TC HEAD VESTEC     17.-18.12. 2016

32    Arefe – Sklenár ( TJ Radlice )    7/6  6/2

16    Krischke (TK Radošovice ) – Arefe    6/1  6/2

16    Barták – Juha ( TK Sokolov )    6/1  6/2

8      Barták - Skříčka ( Vestec )    6/1  6/1

SF    Bernas ( TK Olymp ) – Barták    6/1  6/1

8     Naumann,Doubek – Arefe,Skříčka    6/1  6/2

8     Barták,Krischke – Fiala,Jíra    6/1  6/2

SF   Neumann,Doubek – Barták,Krischke    7/5  4/6  0/1

TROJA CUP   17.-18.12 2016

16    Heřmanová – Uhrová ( LOB S.A.Bohnice )    6/0  6/0

16    Hradilová – Hrbková ( TJ Radlice )    6/3  6/4

8      Heřmanová – Šramotová ( Spartak Vlašim )    6/1  6/3

8      Hradilová – Holubová ( LTC Tábor )    6/4  6/0

SF    Kultová ( LTC Mladá Boleslav ) – Heřmanová    6/2  6/2

SF    Peštová ( TGC Kunratice ) – Hradilová    4/6  7/6  1/0

SF    Heřmanová,Hradilová - Šůsová,Kultová    2/6  6/3  1/0

F      Šramotová,Peštová – Heřmanová,Hradilová    7/6  4/6 1/0

 

 

 

 

Generální partneři

Alkom security, a.s. Falko security house car Alkom MDC - PCO, Multifunkční dohledové centrum

Partneři

logo zapraží wwwIBSA logoLogo_Swiss_Life_SelectLOGO NEVER GIVE UPbanner raiffeisen web

 

 logo-new nadační fond ztracené děti                 logo_abidea_bg

 

 

zlaty-amos logo 2014,2015      Ladův kraj   Obec KuniceRozvoj Kunic a okolíVelké PopoviceMnichovieMAS Říčansko

anglicka_skolka logo activity 24      Středočeský kraj  logo penion marie web

 

 

 

Četník Michal Dlouhý | Český tenisový svaz | Domov Sue Ryder Praha | Kids in Prague | Mateřské centrum Lodička | Odborné učiliště Kunice | Olivova nadace | Olivovna – Olivova dětská léčebna o.p.s. |Pohádková kovárna | Pohádková země V. Klimtové | TJ Kunice | Šibeniční vrch |  Webtržiště – virtuální řemeslné tržiště

Bazoš automobily

České koloběžky KOSTKA

 

© Zámek Berchtold 2010

TOPlist