Svatby a oslavy

SVATBY NA KLÍČ

OBŘAD    CATERING    UBYTOVÁNÍ     DEKORACE    DOPRAVA    

  Obřad v krásném prostředí zámeckého parku, nebo ve zdobeném sloupovém červeném sále s výhledem do parku? Hostina ve velkém stylu u dlouhého stolu, maličký raut na terase u parku nebo třeba formou grilovačky? Pořád přemýšlíte nad tím, jak váš velký den uskutečnit? A nevíte ani kde?

     Zámek BERCHTOLD se stal vyhledávaným a oblíbeným místem nejen rodin s dětmi, ale i snoubenců, kteří si právě zde řeknou své ano (ocenění Svatební místo roku 2013 v kategorii Hrad). Pro jejich pohodlí a pohodlí svatebčanů jsou zde připraveny dva prostorné společenské sály i hotelové pokoje, z nichž dva jsou zařízené v zámeckém stylu a jsou tedy vhodným místem pro svatební noc. K dispozici je i restaurace s venkovním posezením, jejíž kuchyně je vyhlášená po celém okolí

     Ochotný a spolehlivý personál má se svatbami již značné zkušenosti, a tak dokáže splnit téměř každé přání novomanželů i svatebčanů. Součástí svatby tak může být bohatá svatební hostina, novomanželská projížďka veteránem či vypouštění bílých holubic. Samozřejmostí je i obstarání služeb svatebního fotografa, vizážistky či kadeřnice.

REZERVACE TERMÍNU:

Máte-li již vybrané datum pro váš velký den, obraťte se na nás.

Kontaktovat nás můžete celoročně

Svatby organizujeme celoročně, pro letní měsíce doporučujeme rezervaci s dostatečným předstihem.

Následně je nutná schůzka na Matrice ve Velkých Popovicích.

 

MATRIKA:

 • Úřední dny a hodiny: Pondělí 8 – 17, Středa 8 – 18 (polední přestávka 12 – 13 hodin)
 • Tel: 323 665 806
 • E-mail: matrika@velkepopovice.cz
Při návštěvě matriky je nutné mít s sebou:
 • dotazník k uzavření manželství
 • rodný list
 • občanský průkaz
 • další nutné dokumenty při jiném stavu než svobodný
 • formulář ke stažení

Prostory k pronájmu jsou vhodné nejen pro svatby, ale i oslavy narozenin a DĚTSKÉ NAROZENINOVÉ OSLAVY a další společenské události.
Prostory Vám připravíme dle Vašich představ.
Nabídnout Vám můžeme
 • 2 salónky restaurace,
 • 2 sály zámku,
 • nádvoří se zahrádkou,
 • zámecký park,
 • prostor herny,
 • sport baru,
 • venkovní gril,
 • kavárnu

Specialitou vedle svateb jsou oslavy Vašich dětí s bohatým programem pro kamarády, výzdobou.

Na obřady pronajímáme zámecký park a nebo svatební salónek. Další rozšíření, služby a požadavky splníme dle Vašeho zadání.

REFERENCE:

 

MANŽELÉ VERONIKA A JOHANN

 

MANŽELÉ SARA A ANTHONY

MANŽELÉ VAICENBAUEROVI

Dobrý den, až teď jsme trochu v klidu, tak se omlouvám, že píšu tak pozdě. Chtěla jsem vám za nás oba ještě jednou moc poděkovat. Byla to nádherná svatba. Všem se moc líbila. Když jsem kvůli nervozitě až posléze zase začal normálně uvažovat a vše si znovu promítat v hlavě, nenašla jsem žádnou chybičku. I všichni hosté říkali, že dlouho takovou svatbu nezažili.  Na Berchtoldu jsme se cítili jako doma, opravdu velice příjemná atmosféra. A to vše díky vám a vašemu organizačnímu talentu, ale také vaší vřelosti a klidu. Také veškerý personál byl velice ochotný, milý a přátelský. No a ty tři holky, Míša Lorková, Zuzka a Lenka, byly prostě úžasné a jsem vám vděčná, že jste mi je doporučila. Budu s nimi v kontaktu i nadále. A vás při různých akcích znovu strašně moc ráda uvidím. A proto ještě stokrát dík !!!

MANŽELÉ POKORNÍ

Vážení zámečtí přátelé,

rádi bychom vám ještě jednou poděkovali za úžasné prostředí, které jste nám vytvořili při naší svatbě v sobotu 3.9.2016. Rádi konstatujeme, že profesionální a lidský přístup paní Langové a ostatního personálu, byl úžasný a přispěl ke krásnému zážitku, který z naší svatby máme. Již v pátek jsme byli krásně naladěni příjemným přivítáním slečny recepční a milému obsluhování paní servírky (s modrým přelivem) při našem „zapíjení svobody“ :-) ve vaší restauraci. Samotný svatební den, vše běželo jako po másle a tak jsme opravdu rádi, že jsme se rozhodli právě pro váš zámek, neboť i díky všemu přístupu to pro nás byl nezapomenutelný zážitek. Přejeme vám mnoho spokojených novomanželů, tak jako jsme byli my a těšíme se, až využijeme váš svatební dar :-)

Děkujeme a ať se vám vše daří!

 

MANŽELÉ ISIROVI

Přes stovku hostů, ještě po více než roce, na naší svatbu na Zámku Berchtold vzpomínají jako na tu nejkrásnější, co kdy navštívili. Nám osobně tento den často vyvolává ty nejkrásnější vzpomínky – a to proto, že vše bylo nadmíru perfektní. Prostředí zámku, ubytování, jídlo, personál. Veliké díky proto patří i paní Daniele Langové, která má všechno s klidem pod palcem a nic ji nevyvede z míry. Perfektní servis před svatbou, flexibilní přístup a v samotný den D naprosto dokonalá pravá ruka nevěsty a zároveň organizátorka všeho dění. Každý z hostů si našel to své, a to i děti. Místo, pro zpečetění naší lásky, pro pohádkovou vysněnou svatbu, jsme si prostě nemohli vybrat lépe. Moc rádi a často se na Zámek Berchtold vracíme a vždy jsme maximálně spokojeni.

NOVOMANŽELÉ A JEJICH SVATEBNÍ VIDEO

http://www.mojesvatebnivideo.cz/

 

NOVOMANŽELÉ VRTIŠKOVI

Dobrý den, děkujeme Vám za gratulaci a za Vaši pomoc a podporu během příprav i ve svatební den, rádi jsme Vás poznali. Cítili jsme se u Vás nádherně, obřad i hostina byli perfektní, tímto děkujeme i milé obsluze. Z řad hostů slyšíme rovněž samou chválu. Myslím, že je úžasné, že se u Vás svatby nestřídají jako na běžícím páse, ale mohou si svatbu plně užít v krásném prostředí. Velice jsem ocenila možnost připravovat se u Vás.
Jsme rádi, že jsme si Váš zámek vybrali pro náš svatební den.
Děkujeme

NOVOMANŽELÉ TRŽILOVI

Svatba únor 2014 Tržilovi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NOVOMANŽELÉ VLČKOVI

Dobrý den,

Byli jsme moc spokojeni a je to i Vaše zásluha. Hostům (a i nám) se prostředí zámku a zahrady velice líbilo, jídlo velmi chutnalo, obsluha byla též výborná a ubytování i prohlídka zámku se také líbilo. Prostě, ať jsme dělali, co nám síly stačily, žádný nedostatek jsme nenašli :-)

Už teď Vás a zámek všem doporučujeme. Určitě se k vám rádi budeme vracet, ať už na ubytování nebo jen tak na kole na jídlo.

ještě jednou děkuji, přeji hezké dny a plno dalších spokojených klientů

Jakub a Eliška Vlčkovi

NOVOMANŽELÉ REDLICHOVI

Novomanželé Redlichovi

NOVOMANŽELÉ ŠACHOVI

Novomanželé Šachovi

NOVOMANŽELÉ MEJZLÍKOVI

Dobrý den,
chtěli jsme Vám s manželem poděkovat za dosavadní perfektní spolupráci a servis v den svatby. Vše šlapalo jak hodinky díky Vašim lidem.
Lepší svatbu jsme si nemohli přát, zámek Berchtold budeme určitě doporučovat dále!
Mějte se krásně.
Kateřina Mejzlíková :-)

NOVOMANŽELÉ ALBERTOVI

Celou svatbu jsme si moc užili. Rádi bychom Vám i personálu hotelu a restaurace poděkovali za profesionální výkon, který se vyrovnal a v mnohém i překonal úroveň servisu ***** hotelů. Od svatebních hostů byla slyšet pouze slova chvály na adresu hotelu a zámečku Berchtold.

S přáním příjemného dne

D. Albert

NOVOMANŽELÉ VENHODOVI

Děkujeme paní Langové za nádhernou svatbu. Strašně moc jsme si to užili a všem se svatební obřad moc líbil, pochvaly jsme slýchali ze všech stran ještě celý večer. Vše bylo přesně podle mých představ, jak jsem si to vysnila.

Novomaželé Venhodovi

 

Generální partneři

Alkom security, a.s. Falko security house car Alkom MDC - PCO, Multifunkční dohledové centrum

Partneři

zlaty-amos logo 2014,2015      Ladův kraj   Obec KuniceRozvoj Kunic a okolíVelké PopoviceMnichovieMAS Říčansko

anglicka_skolka logo activity 24      Středočeský kraj  logo zapraží wwwlogo penion marie web

 

 

logo_WELLNESS-8logo-new nadační fond ztracené děti

 

 

Četník Michal Dlouhý | Český tenisový svaz | Domov Sue Ryder Praha | Kids in Prague | Mateřské centrum Lodička | Odborné učiliště Kunice | Olivova nadace | Olivovna – Olivova dětská léčebna o.p.s. |Pohádková kovárna | Pohádková země V. Klimtové | TJ Kunice | Šibeniční vrch |  Webtržiště – virtuální řemeslné tržiště

© Zámek Berchtold 2010

TOPlist