O nás

HOTEL zámek BERCHTOLD, Dětský ráj a Sport centrum tvoří spolu s přiléhající přírodou unikátní místo pro uspořádání Vaší firemní akce a trávení volného času. Zámek a hotel s ubytováním a reprezentativními společenskými  prostory je po celkové rekonstrukci. Široké možnosti areálu uspokojí firmy i rodiny. Malebná krajina, čistý vzduch a příjemné prostředí našeho areálu láká celoročně desetitisíce návštěvníků, zejména rodiny s dětmi, firmy, školy, sportovce a seniory.

Sport centrum Na Zámečku nabízí sportovní vyžití v tenisu, golfu, kopané a zároveň zázemí pro firemní akce. Je zde výborné wellness centrum, letní venkovní gril, tenisová hala a výborné jídlo a občerstvení. Hlavním patronem a váženým zákazníkem je fotbalový internacionál Antonín Panenka, po kterém je jeden z našich útulných pokojů pojmenován. Lze si i zakoupit výhodnou celoroční vstupenku na všechny akce a jako dárek je vhodný dárkový poukaz Berchtold v libovolné hodnotě na všechny služby (ubytování, masáže, tenis, golf, vstupy do Dětského ráje či zámku).

V areálu zámku se nachází zámecký park, který je doplněn Dětským rájem  a naučnou stezkou „Kunickou přírodou“. Objevíte zde pohádkovou zemi plnou skřítků, strašidýlek a víl od známé strašidloložky Vítězslavy Klimtové, peklo s čerty v podzemí, perníkovou chaloupku s ježibabou, kocoura Mikeše, mini ZOO, vzduchovou trampolínu, půjčovnu koloběžek s dopravním hřištěm, dětské hřiště a muzeum. Součástí zámeckého parku je stálá výstava miniatur českých hradů, zámků a dalších historicky zajímavých objektů z celé ČR.

V těsné blízkosti se nachází sportovní areál FK Kunice se dvěma travnatými hřišti a jedním hřištěm s umělým povrchem, kde trénuje i fotbalová reprezentace ČR. Probíhají zde kulturní, sportovní i firemní akce, svatby, dětské programy, divadélka, olympiády a různé výstavy veteránů, pohádkových bytostí, chladných zbraní apod.

Celoročně pořádáme programy pro mateřské a základní školy. Areál je přístupný celoročně od 8-20 hod a programy se konají za každého počasí i v zastřešených prostorách. Pod dalšími ikonami Vám nabízíme informace pro jednotlivé skupiny zákazníků a o jednotlivých akcích, které našly v našem areálu uplatnění a probíhají k velké spokojenosti všech hostů. Vstupte do nevšedního světa areálu HOTELu zámek BERCHTOLD a děti vezměte s sebou! Program najdete v kalendáři akcí.

Za majitele Vás zve

 

JUDr. Václav Růžička

 

generální ředitel ALKOM

majitel areálu HOTEL zámek BERCHTOLD

 

 

Generální partneři

Alkom security, a.s. Falko security house car Alkom MDC - PCO, Multifunkční dohledové centrum

Partneři

zlaty-amos logo 2014,2015      Ladův kraj   Obec KuniceRozvoj Kunic a okolíVelké PopoviceMnichovieMAS Říčansko

anglicka_skolka logo activity 24      Středočeský kraj  logo zapraží wwwlogo penion marie web

 

 

logo_WELLNESS-8logo-new nadační fond ztracené děti

 

 

Četník Michal Dlouhý | Český tenisový svaz | Domov Sue Ryder Praha | Kids in Prague | Mateřské centrum Lodička | Odborné učiliště Kunice | Olivova nadace | Olivovna – Olivova dětská léčebna o.p.s. |Pohádková kovárna | Pohádková země V. Klimtové | TJ Kunice | Šibeniční vrch |  Webtržiště – virtuální řemeslné tržiště

© Zámek Berchtold 2010

TOPlist