Sport centrum

 

 

 

Součástí areálu HOTEL zámek BERCHTOLD je v krásné přírodě moderní komplex sportovišť:

  • TENIS (3 kurty s umělým povrchem a osvětlením, v zimě nafukovací hala na 2 kurty)
  • Indoor golf (9-ti jamkový putting green, odpaliště a simulátor)
  • tenisová škola pro děti i dospělé
  • fotbal
  • fotbalgolf
  • zumba a kondiční cvičení
  • volejbal,nohejbal,stolní tenis
  • sportovní vzduchovková střelnice
  • dopravní hřiště a půjčovna koloběžek, šlapacích motokár a dětských odstrkovadel INFO
  • bar s širokou nabídkou občerstvení a venkovní gril

 


 Záznam celé obrazovky 5.11.2018 103657.bmp

 

 

 

HALOVÁ SEZONA ZAČÍNÁ   ( 29.9.2018 – 28.4.2019 )

 

 rezervujte si včas volné hodiny v hale !!!!

na klubové recepci , nebo tel. 323 665 445  ,  736 757 577

 

využijte naše slevy na kurty – info na recepci klubu.

 

TENISOVÁ ŠKOLA – od 1.10.2018 začínáme trénovat v hale. Prosíme o úhradu tréninku nejpozději do konce října.  

 

 

 

 

 

RAKEKTA SC TENIS SPORTVÁNOČNÍ TURNAJ V MIXU

v sobotu 15.12.2018 pořádáme deblový turnaj smíšených párů . Začátek turnaje bude v 9.30 hod. Přihlásit se můžete i jednotlivě. Startovné 300,-Kč/osoba

 

 

 

 

 AKCE V PROSINCI

 

1.12.  Turnaj ve stolním tenise

8.12.  Turnaj dámské čtyřhry 

8.12. Turnaj minitenis – děti TŠ

15.12. Vánoční turnaj ve smíšené čtyřhře – dospělí

15.12. Turnaj ve stolním tenise

 

TURNAJ V MIBITENISE

 

V sobotu 8.12.2018 se konal další turnaj v minitenise pro naše nejmladší hráče tenisové školy. Vítězem se stal Péťa Javůrek, který ve finále porazil Adámka Kubiceho a na třetím místě skončila Kamilka Broučková.

 

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

 

v sobotu 1.12.2018 se konal třetí turnaj ve stolním tenise v této halové sezoně. Vítězem se stal pan Jerolím. Na druhém místě skončil pan Keder a třetí místo obsadil pan Novosad.

 

I.BERCHTOLD CUP

 

V sobotu 24.11. se konal první turnaj Berchtold cupu pro děti naší tenisové školy. Vítězkou nejmladší kategorie se stala Danča Budská před Ellou Wágnerovou a Kájou Navrátilovou. Prostřední kategorii vyhrál David Růžička, který ve finále porazil Vavříka Pospíšila a na třetím místě skončil Sebastian Kreidl. Nejstarší kategorie hrála tentokrát turnaj ve čtyřhře a ve finále porazila Nikola Heřmanová spolu s Péťou Kubicem pár Jonťa Foltánek a Barunka Bytnarová.

 

TURNAJ DOSPĚLÝCH VE ČTYŘHŘE

 

V sobotu 17.11.2018 se konal první turnaj ve čtyřhře této halové sezóny. Turnaje se zúčastnilo celkem osm párů a vítězi se stali Tonda Panenka s Martinem Urbanem, kteří ve finále porazili dvojici Vašek Gruber, Lukáš Malínský. Třetí místo obsadili shodně Jarda Laur, Petr Stindl a Ludva Marek, Dušan Fialka.

 

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

 

V sobotu 17.11.2018 se konal druhý turnaj ve stolním tenise v této zimní sezóně.Vítězem se stal pan Hejda, druhé místo obsadil pan Hozman a třetí skončil pan Hynek.

 

TURNAJ V MINITENISE

 

V sobotu 10.11:2018 se konal turnaj v minitenise pro děti naší tenisové školy. Děti byli rozděleny do dvou kategorií. Turnaj na malé hřiště vyhrál Vilda Šalena, druhý skončil Hynek Foltánek a třetí byl Dan Fabián. Na 3/4 hřišti vyhrála Kája Navrátilová před Klárkou Kličkovou aVilmou Foltánkovou.

 

 

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE 

v sobotu 3.11.2018 se konal turnaj ve stolním tenise. Turnaje se zúčastnilo 13 hráčů a vítězem se stal pan Semrád. Na druhém místě skončila paní Strnadová a třetí místo obsadil pan Hozman. Všem účastníkům děkujeme za účast a budeme se těšit na další turnaj, který se koná 17.listopadu.

 

 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

V letošní tenisové sezóně nás reprezentovali družstva mladších a starších žáků a poprvé družstvo dospělých. Mladší žáci skončili na třetím místě, starší žáci obsadili druhou příčku a družstvo dospělých se umístilo na sedmém místě. 

 

 

Honza Růžička vyhrál přebor mladších žáků Prahy – východ

 

Honzík R

 

 

 

 

 

 

 

 

Na přeboru ml.žáků Prahy – východ nás výborně reprezentovali Honza Růžička a Lucka Hradilová. Honza se stal přeborníkem okresu Praha východ a byl druhý ve čtyřhře a Lucka byla druhá ve dvouhře a vyhrála turnaj ve čtyřhře. Oběma patří velká gratulace.

 

VÝSLEDKY NAŠICH HRÁČŮ NA TURNAJÍCH ČTS

Honzík Růžička se dostal do finále dvouhry na turnaji v Říčanech a ve Vestci.

Lucka Hradilová vyhrála turnaj ve čtyřhře kategorie ml.žákyň v Teniscentru na Lužinách – gratulujeme

Honzík Růžička a Lucka Hradilová vyhráli se svými partnery v únoru turnaje kategorie ml.žáků v Říčanech a Čerčanech .Gratulujeme.

 

Honzík Růžička vyhrál turnaj ml.žáků v Petrovicích ( 27.-28.1,2018 ), Míša Jäger byla ve finále turnaje v Říčanech. Gratulujeme za celé Sportcentrum.

 

Gratulujeme Honzíkovi Růžičkovi k finálové účasti ve dvouhře a k vítězství ve čtyřhře na turnaji mladších žáků v Modleticích ve dnech 13. – 14.1.2018

 

Víkend 16.-17.12. byl velmi úspěšný pro  hráče naší tenisové školy na turnajích Českého tenisového svazu. Honza Růžička byl ve finále turnaje v Nehvizdech, Lucka Hradilová a Nikola Heřmanová byly v semifinále ve dvouhrách a ve finále ve čtyřhře na turnaji v Čerčanech a Míša Jäger byla v semifinále dvouhry i čtyřhry na turnaji ve Vestci. 

 

PIZZA V PRODEJI

stažený soubor

 

 

 

nově máme pro Vás v prodeji pizzy a bagety od firmy Gladiátor. Přijďte je ochutnat, jsou skvělé !!!!!

 

Darujte tenisový voucher

využijte možnosti zakoupení tenisových, nebo sportovních voucherů na Sportcentru. Můžeme Vám také nabídnout zámecké dárkové vouchery na ubytování, restauraci, wellness a vstupné do dětského ráje. Info na recepci klubu.

 

VOUCHERY PRO FIRMY 

 

TURNAJ VE ČTYŘHŘE NA OTEVŘENÍ LETNÍ SEZONY

 

V úterý 8.5.2018 se konal turnaj ve čtyřhře v rámci otevření letní sezony. Za nádherného počasí se sešlo celkem 12 párů. Vítězi se stali Martin Hrdlička s panem Šrejmou. Na druhém místě skončili Ludva Marek a Standa Mareš. Třetí místo pro sebe rozhodli Jarda Černý s Romanem Trmalem, kteří porazili v boji o umístění Dušana Fialku a Petra Kulíška. Všem patří velká gratulace. Bohužel se turnaj neobešel bez vážných zranění. Přejeme paní Jančové a Ditě Bytnarové brzké uzdravení.

 

VI.BERCHTOLD CUP

 

 

18FB613A-1B67-4E65-8EBB-2B06D673174A

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Závěrečný VI.halový Berchtold cup se konal v sobotu 21.4.2018. Pro velký úspěch jsme hráli opět čtyřhry a vítězi se stali Matěj Bezstarosti s Frantíkem Kubicem, na druhém místě skončili Mára Člupný a Jenda Blecha a třetí místo obsadili Ondra Anděl a Šíma Budský.

 

 

TURNAJ VE ČTYŘHŘE

 

8D3870DC-A563-4F51-9E65-6EB54AF20FF7

 

 

 

 

 

 

 

 

v sobotu 24.3. 2018 se konal třetí turnaj ve čtyřhře v letošní halové sezóně. Vítězy se stali pan farář Konstantin Mikolajek společně s Petrem Šaškem, kteří ve finále porazili Standu Mareše a Víťu Hofmana. Na třetím místě skončili Dita a Standa Bytnarovi, kteří v zápase o třetí místo porazili Honzíka Kubiceho a Jardu Laura.

 

 

V. BERCHTOLD CUP

 

 

440F05FD-C7FB-4356-B81C-7B8CE03155A1

461eb0bd-70d4-44c3-af3e-d2ab5ba1b444

 

 

 

 

v sobotu 10.3.2018 se konal V. Berchtold cup v letošní halové sezoně. Tentokrát jsme na přání dětí hráli turnaje ve čtyřhře. Turnaje se zúčastnilo celkem 14 párů rozdělených do dvou věkových kategorií. Vítězi se stali Míša Černoch a Martin Rözler v mladší kategorii. Starší kategorii ovládly Barunka Bytnarová s Luckou Hradilovou. Zápasy byli hodně vyrovnané a dokonce ve starší kategorii turnaje rozhodlo o vítězi celkové skóre mezi třemi páry. Všem zůčastněným gratulujeme k výborným výkonům.

 

TURNAJ V MINITENISE

 

 

IMG_0104

 

 

 

 

 

 

další letošní turnaj v minitenise se konal v sobotu 3.3.2018 . Z vítězství se radovali Franta Kubice a poprvé Anička Hejkrlíková. Gratulace patří ale všem dětem. K vidění byly nádherné výměny a mnoho zápasů bylo velice těsných. Děkujeme i rodičům za vytvoření nádherné atmosféry.

 

TURNAJ VE STOLNÍM TENISE A INDOORGOLFOVÝ TURNAJ

o víkendu 24. a 25.2. 2018 se konali turnaje ve stolním tenise a indoorgolfový turnaj. Vítězem turnaje ve stolním tenise se stal pan Hozman, na druhém místě skončil pan Hofman a třetí byl pan Keder. Vítězem turnaje v golfu se stal pan Remeš , druhé místo obsadila paní Remešová a třetí skončil pan Holan.

 

IV.BERCHTOLD CUP

vítězi letošního již čtvrtého turnaje pro děti z naší tenisové školy se stali Mára Svoboda, Agátka Mahďáková a Fíla Svoboda. Všem patří velká gratulace.

 

III. TURNAJ VE STOLNÍM TENISE

třetí letošní turnaj ve stolním tenise vyhrál Jirka Macháček, na druhém místě skončila Iva Klinderová a třetí místo obsadil Vláďa Tvrdý. Děkujeme za účast a gratulujeme vítězům.

 

POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ

 

35942C3B-2F03-4412-8D46-19DCDD5F6C70

 

 

 

 

 

 

 

v pátek 2.2.2018 jsme uspořádali pro děti naší tenisové školy sportovní den. Hráli jsme tenis,golf, stolní tenis, dělali jsme kondiční a protahovací cviky. Na závěr děti obdrželi svá tenisová vysvědčení.

 

TURNAJ MINITENIS, ST.TENIS A GOLF ( 27. – 28.1.2018 )

o víkendu 27. a 28.1. se konali na Sportcentru tři turnaje. V tenise jsme pořádali turnaj pro naše nejmenší hráče tenisové školy, kde si nejlépe vedla Kamilka Broučková, turnaj ve stolním tenise vyhrál Luděk Hozmann a indoorgolfový turnaj pro sebe rozhodl Josef Nekovář.

 

TURNAJ ,, DŘEVÁCI “  –  20.1.2018

 

 

IMG_1758

 

 

 

 

 

 

 

 

V sobotu 20.1.2018 se konal druhý ročník turnaje se dřevěnými raketami. Turnaje se zúčastnilo osm párů a vítězi se stali pan farář Konstantin Mikolajek s Petrem Šaškem ,  druzí skončili Dita a Standa Bytnarovi a na třetím místě se umístili Pavel Klička a Jiří David. Opět jsme se mohli přesvědčit, jak nádherný se dá hrát tenis s dobovými raketami a všem účastníkům patří velký dík !!!!

 

 

SPORTOVNÍ VÍKEND 13. – 14.1.2018

 

 IMG_1750c76109af-706e-4a5b-9874-3fea93ecd3e9

IMG_1749

 o víkendu jsme uspořádali turnaje v tenise ( III. Berchtold cup ), turnaj ve stolním tenise a indoorgolfový turnaj. Vítězi tenisového turnaje se stali David Růžička, Šimon Budský, Barunka Bytnarová a Ondra Anděl. Turnaj stolního tenisu vyhrál p.Hejda a golfový turnaj vyhrál p.Vindiš. Všem patří velká gratulace.

 

TURNAJ RODIČŮ A DĚTÍ + TURNAJ V MINITENISE

 

E8D51444-6CEB-4D5C-A564-2FD5A61D5E63 (1)

EE5DDA55-0688-4948-9901-49F2B84CEAE1

 

 

 

 

 

 

O víkendu 16.-17.12. se konali poslední letošní turnaje. V sobotu to byl turnaj rodičů a dětí, který vyhráli Adélka Drdová s tatínkem a Matěj Bezstarosti s tatínkem. V neděli se konal turnaj v minitenise pro naše nejmenší tenisty. 

 

II.BERCHTOLD CUP

 

 

IMG_0092

C02DDA0C-8ABB-46AA-A4EA-BE7BA3366487

 

 

 

 

 

 

v sobotu 25.11.2017 se konal letošní druhý halový turnaj Berchtold cup, kterého se zúčastnilo rekorních 34 dětí z naší tenisové školy. Poprvé hráli i naši nejmenší, pro které to byl jejich první tenisový turnaj v životě. Všichni předvedli nádherné výkony, za které si zaslouží velké uznání. Velký dík patří rodičům, kteří vytvořili nádhernou atmosféru.

 

 

HALOVÝ TURNAJ VE ČTYŘHŘE

 

IMG_1691

 

 

 

 

 

V sobotu 11.11.2017 se konal první deblový turnaj v letošní halové sezóně. Vítězství si vybojovali Jonatán a Dalimil Foltánkovi, kteří ve finále porazili dvojici Katka Kapalová a Jarda Černý. Na třetím místě skončili Terezka a Vašek Růžičkovi vítězstvím nad Ditou a Standou Bytnarovými.

 

TENISOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ ( 26.-27.11.2017 )

 

sou 1                            sou 3           

 

 

 

V době podzimních prázdnin jsme pro děti naší TŠ uspořádali tenisové soustředění spojené s výletem na Štvanici do tenisového klubu I.ČLTK Praha. Děti se tam setkali s nadějí českého tenisu Markétou Vondroušovou a mohli sledovat její tréninkovou jednotku. Soustředění se velmi povedlo, trénovali jsme údery, herní praxi, kondičku a učili jsme se také tenisové vědomosti ( např. jak je vysoká síť, jaké jsou Grandslamové turnaje, kdo jsou tenisové jedničky na žebříčcích atd. ) Přespali jsme v nádherném penziónu Na pohádce a stravovali jsme se na zámku Berchtold.

 

 

I.BERCHTOLD  CUP

 

21.10

21.10.17

 

 

 

 

 

Pro děti naší TŠ jsme uspořádali  v sobotu 21.10.  první tenisový halový turnaj v nové sezóně. Vítězi se stali Jenda Blecha a Sofinka Kratochvílová. Velká gratulace patří všem účastníkům za předvedené výkony. 

 

 

TENISOVÁ ŠKOLA 

Od pondělí 11.9.2017 začínáme opět trénovat. Informujte se u svých trenérů ohledně tréninkových časů. Od 2.10.platí halový tréninkový plán.

 

TENISOVÝ KROUŽEK

od října 2017 začíná nový cyklus tréninků tenisového kroužku pro děti, který je určený především pro děti předškolního věku. Tréninky probíhají každé úterý od 14.00 hod. v tenisové hale. Minimální počet dětí ve skupině je 8 dětí. Cena: 1.700,- Kč za pololetí.

 

 

 

LAVER CUP

Laver CupIMG_0078

 

 

 

 

 

Naši hráči Toník Barták, Honzík Mudřík a Péťa Rychlý jsou nejen nadějní tenisté, ale také top sběrači. Sbírali na nedávno skončeném Laver Cupu a pravidelně sbírají na Davis Cupu, Fed Cupu a jiných mezinárodních turnajích pořádaných světovou tenisovou federací ITF.

 

TURNAJ VE ČTYŘHŘE

 

V sobotu 9.9. se konal turnaj ve čtyřhře. Za pěkného počasí a nádherné atmosféry bylo k vidění mnoho krásných výměn. Vítězství si za své výkony zasloužili Standa Mareš a Venda Bobuski. Druzí skončili Jarda Černý a František Bártík a na třetím místě se umístili Radek Nehasil a Roman Strejček. Celkem se turnaje zúčastnilo devět párů. Všem účastníkům gratulujeme k výkonům a těšíme se na další setkání na halovém turnaji v říjnu.

 

 

MISTROVSKÁ UTKÁNÍ

V letošní sezoně nás reprezentovali tři mužstva. Mužstvo dorostu skončilo ve své skupině na druhém místě, starší žactvo obsadilo sedmé místo a mladší žáci obsadili konečné třetí místo. Všem dětem, vedoucím mužstev a rodičům děkujeme za vzornou reprezentaci našeho klubu.

 

Kondiční cvičení  –  každé úterý 17.00 – 18.00 bude probíhat pro naše závodní hráče kondiční příprava. Cvičení budou přizpůsobena rozvoji tenisové fyzické dovednosti. Lekce povede Marek Babor ( 23 let ) – mistr světa, vícemistr Evropy a mistr republiky v karate. Začínáme v úterý 18.4..Fyzička je vhodná pro hráče od 12 let tzn. pro starší žáky a dorost. Přihlášky prosíme u svých trenérů.

Od úterý 2.5. připravujeme pro naše mladší ročníky také kondiční cvičení přizpůsobené mladšímu věku našich hráčů. Trenéři Vás budou informovat při tréninku dětí. Fyzička bude probíhat od letní sezony každé úterky 16.00 – 17.00.

 

  

 LETNÍ KEMPY 2017

Přihlášky na recepci Sport centra.

 

IMG_0051

 

 

 

 

 

 

 

10 LET VÝROČÍ SC

 

35

 

 

 

 

 

V sobotu 24.6. jsme oslavili 10.výročí založení SC turnajem ve čtyřhře. Sešlo se 15 dvojic, které byli rozděleny do tří skupin. Počasí bylo nádherné a úroveň zápasů výborná. Během turnaje jsme grilovali,o muzikální doprovod se staral DJ Don,pro děti jsme měli k dispozici skákací hrad a dětem z naší tenisové školy jsme předali tenisová vysvědčení. Turnaj vyhrála Lucka Hradilová s tatínkem, na druhé místě skončil Jarda Černý s Vendou Růžičkou (respektive s Petrem Kuchárem, se kterým hrál ve skupině ), na třetím místě skončili společně Nikolka Heřmanová s tatínkem a Honzík Růžička s tatínkem a maminkou.

 

1. LETNÍ DEBLOVÝ TURNAJ

 

V sobotu 13.5. se konal turnaj ve čtyřhře. Zvítězil pár Gruber,Trmal. Na druhém místě se umístili manželé Bytnarovi a třetí skončili. p.Bobuski a p.Barek. Turnaje se zúčastnilo osm párů. Škoda jen, že nádherné počasí, které doprovázelo turnaj překazila silná průtrž mračen a turnaj musel být dohráván v neděli. Všem účastníkům děkujeme za předvedené výkony.

 

vb2vb1

 

 vb4vb3

 

HRANÍ NA VENKOVNÍM KURTU

 

3.3. - 1

 

 

 

 

 

Od pátku 3.3.2017 máme pro Vás otevřený venkovní kurt č.3.

Pokud to počasí dovolí, tak můžete kurt již využívat.

 

 

Gratulujeme Míše Jäger k vítězství na turnaji starších žákyň pořádaným TK Oáza Říčany a k finalové účasti v deblu dorostenek na Cibulka open v Praze. Toníkovi Bartákovi k vítězství na turnaji ve Vestci, Nikolce Heřmanové k vítězství v deblu na turnaji v Říčanech a Honzíkovi Růžičkovi k vítězství na Přeboru okresu Prahy – východ.                                                      

 

Děkujeme Toníkovi Bartákovi, Honzíkovi Růžičkovi, Oskarovi Páleníčkovi, Lucce Hradilové, Nikolce Heřmanové, Tarkanovi Arefe, Míše Jäger a Kubovi Šafaříkovi za vzornou reprezentaci klubu na turnajích ČTS a přejeme mnoho úspěchů v nadcházející sezóně.

 

 

VÍTE ŽE:

 

1200px-Wimbledon.svg

 

 

 

 

 

Roger Federer vyhrál po osmé turnaj ve Wimbledonu a osamostatnil se v čele historických tabulek v počtu grandslamových titulů z travnatého turnaje. Celkově to byl již jeho 19. grandslamový titul.

 

 

TURNAJ V MIXU

 

 

mixy 1

 

 

 

 

 

 

V sobotu 11.3.2017 se konal první letošní turnaj ve smíšené čtyřhře. Celkem se turnaje zúčastnilo 14 párů a k vidění bylo mnoho zajímavých výměn. Vítězství si vybojovala hráčka naší tenisové školy Lucka Hradilová společně s tatínkem, když ve finále porazili manželský pár Bezstarosti v poměru 6/1. Na třetím místě se umístili manželé Remešovi a Bytnarovi.

 

BERCHTOLD CUP

 

b12

 

 

 

 

 

 

V sobotu 8.4.2017 se konal 5.Berchtold cup pro naši tenisovou mládež. Gratulujeme vítězům jednotlivých skupin, kterými se stali –  Matěj Bezstarosti, Sofie Kratochvílová,Nikola Heřmanová a Kačka Votlučková.

 

 

 INDOOR GOLF:

 

 

2F4C09B4-5AF6-479F-916E-DBFB3A841984

 

 

 

 

 

 

26.2. 2017 se uskutečnil 2.ZIMNÍ INDOOR GOLFOVÝ TURNAJ.

Hrálo se na rány s HCP na hřišti Kützbühel Eckenheim.

O vítězství se podělili shodným počtem 71 ran Milena Remešová a Václav Gruber.

Na dalších místech skončili A.Panenka, P.Horáček, J. Hájek, B. Fulín a M. Remeš.

Všem účastníkům gratulujeme k výborným výkonům.

Přijďte si zahrát na golfový trenažér a zkuste pokořit výkon vítězů našeho turnaje.

 

 

 

PRO NAŠE NEJMENŠÍ TENISTY

 

16998920_1070548279739918_8205979191582088811_n

 

 

 

 

 

 

V sobotu 25.2.  proběhlo pro děti,které ještě nemají turnajové

zkušenosti. naše druhé dětské dopoledne.

Navázali jsme na naši první akci pro děti, kterou jsme zorganizovali v lednu.

Děti si vyzkoušeli různá tenisová cvičení o body, naučili se

koordinační a kondiční cviky a seznámili se se základy

pravidel počítání stavu v tenise.

Bylo to opět nádherné dopoledne, které budeme určitě i v letní sezoně opakovat.

 

JIŽ OTEVŘENO

 

4A1BCA22-DC73-4B51-A9E2-57EA3F1909B5

 

 

 

 

 

 

Od ledna jsme rozšířili služby našim zákazníkům o možnost

vyplétání tenisových raket, včetně poradenské činnosti

při výběru raket a výpletů.

 

PRO NAŠI TENISOVOU MLÁDEŽ

 

Pro hráče a hráčky naší tenisové školy připravujeme nově

minimálně jednou v měsíci pravidelné kondiční cvičení.

První kondiční příprava proběhla v sobotu 4.2. a byla spojena

se sparingovým hraním.

Tip pro Vás, který zabere denně 10 min.. Cvičení se švihadlem

pro zpevnění kotníků a tím zvýšení rychlosti a stability na kurtu.

20 x snožmo, po jedné noze – 20 x levá a 20 x pravá, střídavě levá a pravá

noha – 20 x , snožmo dozadu a dopředu – 20 x, snožmo doleva a doprava

20 x. Celkem tři série a po každé sérii dvě minuty odpočinku. To vše

minimálně 4 – 5 x týdně. Po třech měsících uvidíte podstatné zlepšení.

 

TURNAJ ČTS V NAŠÍ HALE

 

 

čts

 

 

 

 

 

V sobotu 1.4.2017 se konal v naší hale turnaj Českého tenisového

svazu kategorie Baby tenis. Vítězkou se stala Katka Halamová , která ve

finále porazila Nicolu Zábranovou.

 

 

STALO SE :

 

IMG_6731

 

 

 

 

 

V sobotu 7.1. proběhl v naší hale novoroční turnaj Dřeváků.

Děkujeme všem účastníkům turnaje za účast a za předvedené výkony.

Vítězné dvojici ( Jarda Černý a Mirek Wilhelm ) upřímně gratulujeme.

 

 

 


 

 

Doporučujeme využívat náš rezervační systém zejména z důvodu přehledného zobrazení volných a obsazených hodin. Pro přístup do rezervačního systému stačí kdykoli kliknout na tlačítko „Rezervace Sportcentrum„, které se nachází v záhlaví každé stránky našeho webu. Pokud ještě nemáte registrován účet pro zadávání rezervací klikněte zde.

Sport centrum dále nabízí tenisovou a golfovou školičku pro děti a možnost individuálních tréninků pod dohledem profesionálních trenérů i pro dospělé. V případě špatného počasí využijte jako alternativu za tenis možnost zahrát si stolní tenis nebo patování v našem golf roomu.

Prodáváme také drobné sportovní potřeby – míče, omotávky, potítka a sportovní oblečení značky Babolat .

Sport centrum Na Zámečku bylo slavnostně otevřeno dne 9. června 2007 za účasti pana Vladimíra Haška, prezidenta FK Kunice a nového majitele p. Václava Růžičky. Tyto prostory lze dále využít i firemní prezentace nebo různé turnaje. Samozřejmostí sport centra jsou moderní šatny, sprchy i menší posilovna. Příjemný sport bar s 25 místy je ideálním místem pro setkávání s přáteli, pořádání oslav či sledování sportovních zápasů na velké obrazovce. V letní sezóně je otevřena sport-terasa se zahrádkou, kde je možnost i pronájmu grilu.

ZIMNÍ SEZÓNA

HOTEL zámek BERCHTOLD je uprostřed Ladova kraje a v okolí hotelu jsou v zimě možnosti vyrazit na běžky či sjezdovky (cca 10 min. od hotelu na Šibeničním vrchu). Užijte si Ladovskou zimu na lyžích, bruslích či sáňkách. Potom v teple sport centra vyzkoušejte golf či tenis nebo masáž ve wellness centru, která Vás naladí na romantickou večeři. Více informací najdete: www.ladovskazima.cz

PODĚKOVÁNÍ

Velkou zásluhu na sportovním vybavení areálu má OÚ Kunice, FK Kunice pod vedením Vladimíra Haška. K dispozici je řada parkovacích ploch celkem pro 200 vozidel. Sport centrum slouží, jak hotelovým hostům, sportovním oddílům, tak obyvatelům v okolí a to od již roku 2007.


Antonín Panenka

DOPORUČUJE FOTBALOVÁ LEGENDA ANTONÍN PANENKA

PATRON AREÁLU


Kontakt na sport centrum:

Telefon: 736 75 75 77, email: sportcentrum@zamekberchtold.cz

 

Generální partneři

Alkom security, a.s. Falko security house car Alkom MDC - PCO, Multifunkční dohledové centrum

Partneři

zlaty-amos logo 2014,2015      Ladův kraj   Obec KuniceRozvoj Kunic a okolíVelké PopoviceMnichovieMAS Říčansko

anglicka_skolka logo activity 24      Středočeský kraj  logo zapraží wwwlogo penion marie web

 

 

logo_WELLNESS-8logo-new nadační fond ztracené děti

 

 

Četník Michal Dlouhý | Český tenisový svaz | Domov Sue Ryder Praha | Kids in Prague | Mateřské centrum Lodička | Odborné učiliště Kunice | Olivova nadace | Olivovna – Olivova dětská léčebna o.p.s. |Pohádková kovárna | Pohádková země V. Klimtové | TJ Kunice | Šibeniční vrch |  Webtržiště – virtuální řemeslné tržiště

© Zámek Berchtold 2010

TOPlist